Yalındüz İlkokulu

Güncelleme (10.02.2020): Van Yalındüz İO Elif öğretmenimizin öğrencilerine kırtasiye malzemeleri, ilk okuma kitapları ve eğitici oyuncak gönderen Oyak Maden Metalurji Satış ve Pazarlama Ekibi'ne teşekkür ederiz.

Güncelleme (21.09.2019): Van Yalındüz İO Elif Öğretmenimizin sınıfına kalem, silgi, pastel boya, makas ve kalemliklerle yardımcı olan “Özer Yılmaz’a” teşekkür ediyoruz.

 

Merhaba, ben 1.sınıf köy öğretmeniyim. Öğrencilerimiz için kırtasiye malzemelerine ( A4 kağıt, makas, oyun hamuru, kuru boya, pastel boya, kalemlik, kalem, silgi v.s) 1.sınıfa yönelik eğitici oyunlara (kelime kartları, hafıza kartları v.b), sıra örtüsüne (12 tane) ve 4 adet güneşlik perdeye (boy:2m,en: 1.50m) ihtiyacımız var.

sınıf mevcudu:24 (11 kız öğrenci,13 erkek öğrenci)

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUZ. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...