Yalındüz İlkokulu AS

Güncelleme (24.10.2019): Van Yalındüz İO Şeyma Öğretmenimize A4 kağıt, kalem, silgi, pastel boya, sıvı yapıştırıcı, resim defteri, lego ve çocuklar için oyuncaklarla destek olan “Özer Yılmaz’a” teşekkür ediyoruz.

Güncelleme (15.10.2019): Van Yalındüz İO AS Şeyma Öğretmenimizin sınıfına örgü eldiven ve boyunluklar hediye eden "Can Makina'ya" teşekkür ederiz.

Güncelleme (13.10.2019): Van Yalındüz İO AS Şeyma Öğretmenimizin sınıfını ziyaret ederek yardım götürecek olan “Gülefşan Sarı’ya” teşekkür ederiz. 

 

Merhaba. Yalındüz ilkokulunda Anasınıfı öğretmeniyim. Okulumuz çok çok eski ve yardımlarınıza ihtiyacımız var. Okulumuz 4 ayrı lojmandan oluşan eski bi köy okulu. Lojmandan bozma sınıfları boyamak için yaklaşık 45-50 kilo boya ihtiyacımız var. Anasınıfım için kırtasiye malzemesi, lego, zeka oyunları, bilgisayar, projeksiyon, ısıtıcı ihtiyacımız bulunmakta. Yardımlarınızı bekliyoruz.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...