Atatürk İlkokulu AS

Güncelleme (24.10.2019): Van Atatürk İO AS Ayşe Öğretmenimize hikaye kitaplarıyla ve evcilik oyuncaklarıyla destek olan “Ahmet Timuçin Pehlivanlı Anısına bu yardımı yapan Pehlivanlı Ailesine” teşekkür ediyoruz.

 

Okulumuzda bir şubesi 2018 Kasım ayı sonunda açılmış olan 3 anasınıfı bulunmaktadır. 3 sınıfımızda 25’i kız 35’i erkek olmak üzere toplam 60 öğrencimiz var. Özellikle sonradan açılmış olan sınıfımız olmak üzere materyal ve oyuncaklara ihtiyacımız bulunmaktadır.

İhtiyaçlarımız: okul öncesine uygun hikâye kitapları, kuklalar, oyuncak müzik aletleri, bloklar, evcilik oyuncakları ve oyuncak arabalar, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...