Belliyurt İlkokulu

Güncelleme (07.01.2020): Van Belliyurt İO Kader Öğretmenimizin öğrencilerine zeka oyunları gönderen Özer Yılmaz'a teşekkür ederiz.

Güncelleme (27.09.2019): Van Belliyurt İO Kader Öğretmenimizin çocuklarına kırtasiye, hikaye kitabı ve ayakkabı gönderen “Şehnaz Yücel’e” çok teşekkür ediyoruz.

Güncelleme (20.09.2019): Van Belliyurt İO Kader öğretmenimizin sınıfına 1 adet Voleybol top, 1 koli A4 kağıt, Mevsim şeridi, Atatürk köşesi, 12 adet tahta kalemi, 15 adet resim defteri gönderen “Özgür Atilla’ya” teşekkür ederiz.

 

Merhaba Van / Başkale ilçesine bağlı bir köy okulunda görev yapıyorum. Sınıfımıza Atatürk köşesi, mevsim şeridi, 4 perde, öğretmen masası örtüsü, 1 voleybol 1 futbol topu, tahta kalemleri, A4 kağıdı ve yazıcı ihtiyacımız vardır. Öğrencilerim için kırtasiye malzemeleri resim defteri ve 2. Sınıf düzeyinde zeka oyunlarına ihtiyacımız var. Bu ihtiyaçlarımız konusunda yardımcı olabilecek gönüllülere ulaşmak istiyoruz. Şimdiden teşekkür ederim.

6 erkek 9 kız öğrencim var.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...