Açıkyol İlkokulu

Güncelleme (25.11.2019): Van Açıkyol İO Büşra Öğretmenimizin öğrencilerine Okula, eğitici oyuncak (yapboz, hafıza kartları, arabalar, hayvanlar, lego, ahşap bloklar vs) gönderen Engin Koçak'a çok teşekkürler.

Güncelleme (23.09.2019):  Van Açıkyol İO Büşra Öğretmenimizin çocuklarına hikaye kitapları hediye eden “Alp Saruhanlı’ya” çok teşekkür ediyoruz.

 

Merhabalar, ben Van / Muradiye / Açıkyol İlkokulunda okul öncesi öğretmeniyim. Okulumuzda her sınıf düzeyinde hikaye kitaplarına, anasınıfımız için; eğitici oyuncaklara, (tamir tezgahı, mutfak tezgahı, manav tezgahı, legolar, çeşitli boyutlarda bloklar, puzzle, akıl ve zeka oyunları vb.) A4 kağıdı, kokusuz yapıştırıcı, makas, fon kartonu, parmak boyası gibi kırtasiye malzemelerine, projeksiyon, bilgisayar vb. teknolojik malzemelere ihtiyacımız vardır. Desteklerinizi bekliyoruz.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...