Arıtoprak Köyü İlkokulu

BU OKULUN İHTİYAÇLARI TAMAMLANMIŞTIR...

Güncelleme (02.03.2020): Van Arıtoprak Köyü İlkokulundan Tuba öğretmenimizin öğrencilerine atkı, bere, eldiven, panduf, kuru boya seti, pastel boya seti, el boyası seti, ucu küt makas, eva, oyun hamuru gönderen Civtec Cıvata A.Ş.'ne teşekkür ederiz.

Güncelleme (10.02.2020): Van Arıtoprak Köyü İlkokulundan Tuba öğretmenimizin öğrencilerine pastel boya,kuru boya,eva,makas,oyun hamuru,parmak boyası gönderen Nalan ve Ayşe Öztürk'e teşekkür ederiz.

Güncelleme (06.02.2020): Van Arıtoprak Köyü İlkokulundan Tuba öğretmenimizin öğrencilerine 13 adet mont gönderen ismini vermek istemeyen gönüllümüze teşekkür ederiz.

 

Merhabalar, ben okul öncesi öğretmeniyim. Öğrenci sayısımız 8 kız, 6 erkek toplamda 14 kişi ihtiyaçlarımız: Atkı, bere, eldiven, panduf, kuru boya, pastel boya, parmak boyası, ucu küt makas, eva, oyun hamuru, Bu ihtiyaçlarımızı gidermemiz konusunda bize yardımcı olursa çok mutlu oluruz.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...