B. Çocuklar Gülsün Diye Anaokulu

Güncelleme (15.01.2020): Tokat Bozçalı Çocuklar Gülsün Diye Anaokulundan Hande öğretmenimizin öğrencilerine hikaye kitapları gönderen Ezgi Özinci ve Birol beye teşekkür ederiz.

Güncelleme (13.11.2019): Tokat Bozçalı Çocuklar Gülsün Diye Anaokulu'na eğitici oyuncaklar gönderen İlknur Soylu'ya teşekkür ederiz.

Güncelleme (22.01.2020): Tokat Bozçalı Çocuklar Gülsün Diye Anaokulu'na puzzle gönderen Özer Yılmaz'a teşekkür ederiz.

 

Merhabalar, okulumuzun masa, dolap, sandalye gibi demişbaş eşyaları yönünden eksigi yok. Fakat eğitici oyuncak ( puzzle, akil oyunlari, hafiza kartlari, vb) blok (tahta bloklar), evcilik oyuncaklari, kuklalar, araba gibi oyuncaklarımız hiç yok. Öğrenme merkezlerinde materyal eksiğimiz çok fazla. Fen ve doga merkezi, kitap merkezi, drama merkezi, evcilik merkezinde materyalimiz yok denilecek kadar az. Okulda 2 sinif bulunmaktadir. Iki sinifinda ayni ihtiyaclari vardir. Ilginiz icin tesekkur ederiz 😊

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...