Ulas Anaokulu

Bizim ihtiyacimiz sayfadaki ilanlardan biraz farkli. Cunku biz sivas ili ulas ilcesinde kurmus oldugumuz imece yontemiyle cocuklarimiza en iyi egitimi ve en iyi egitim ortamini saglamaya calisiyoruz. Daha once kendi imkanlarimizla ve cevreden, diger okullardan topladigimiz ise yaramaz denen malzemelere yuregimizi ve emegimizi kattik, hic sinemaya gitmemis ogrencilere sinema keyfi yasattik. Hali hazirda sinema salonu olan bir anaokuluyuz ve haftanin 3 gunu koy ve merkez ogrencilerini misafir ediyoruz. Bu sene sayin bakanimizinda surekli gundeme getirdigi bir projeyi hayata gecirmek istiyoruz. Amacimiz okulumuz bahcesine bir "tasarim beceri atolyesi" kurmak.. bu amac ugruna projeler cizdik, kullanilmayan malzemeleri topladik ancak bir eksigimiz var ki icinden cikamiyoruz.... yapacagimiz alan 8gen biciminde ve 48 m2 olacak ve tamamen camla kapli olacak (camlari daha once yikilan ve yenisi yapilan okuldan soktuk:) ) uzeride cocuklarin hem becerilerini gelistirmeleri hemde doga sevgisi kazanmalari adina bitki yetistirebilecek sekilde seffaf polikarbon cati mazlemesiyle kaplanmasi gerekiyor... tavan haric herseyi ucretsiz hallettik iscilik zaten bizde geriye sadece catinin kapanmasina kaliyor... yardimci olabilirseniz bir projeyi gerceklestirmede onemli bir paydas olmakla birlikte kalici ve uzun soluklu bir hayir yapmis olacaksiniz. Ulas anaokulundan saygi ve sevgilerle..

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...