Tepeköy Ortaokulu

Güncelleme (06.02.2020): Diyarbakır Tepe İO Merve Öğretmenimizin öğrencilerine test kitapları gönderen isimini vermek istemeyen gönüllümüze teşekkür ederiz.

Güncelleme (08.01.2019): Diyarbakır Tepe İO Merve Öğretmenimizin öğrencilerine 7. Sınıf test kitapları gönderen Oyak Maden Metalürji  Satış Pazarlama Grubu'na teşekkür ederiz.

Güncelleme (01.11.2019): Diyarbakır Tepe İO Merve Öğretmenimize örgü eldiven, bere ve boyunluklar ile destek olan “Can Makina'ya” teşekkür ederiz.

 

Merhaba, Şırnak / idil'de bir köy okulunda fen bilimleri öğretmeniyim. Bu yıl 5. sınıfların sınıf rehber öğretmeni oldum. Sınıfımın duvar boyası çok eskimiş durumda. Kendi imkanlarımla boyamak istiyorum. Bir kutu açık mavi renk duvar boyasına ihtiyacım var. Bununla bereber çalışkan öğrencilerim için 5,6,7,8 sınıf fen bilimleri test kitaplarına ihtiyacımız var. Gönüllü dostlara şimdiden teşekkür ederim.

(5. Sınıflar, Kız:8-Erkek:7)

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...