Pınarbaşı Anaokulu

Güncelleme (22.11.2019): Şırnak Pınarbaşı Anaokulu öğretmeni Enes öğretmenimize kırtasiye malzemeleri (kalem, silgi, kalemtraş, oyun hamuru, makas vb.), ve eğitici oyun ve oyuncaklar gönderen Özer Yılmaz'a teşekkür ederiz.

Güncelleme (15.10.2019): Şırnak Pınarbaşı AO Enes Öğretmenimizin sınıfına bir keman, vücudumuzla ilgili çocuk kitabı ve kırtasiye malzemeleri gönderecek olan“Işıl Ahıshalı’ya” teşekkür ederiz.

 

Merhaba ben Şırnak'in idil ilcesinde Pınarbaşı köyünde okul öncesi ogretmeniyim 4 Kız 8 Erkek toplam 12 öğrencim bulunmakta. Sınıfımın kırtasiye malzemelerine ( fon kartonu, yapıştırıcı, oyun hamuru, A4 kagidi , renkli evalar), Eğitici oyuncaklara (özellikle dil gelişimi icin), dünya ve vücut maketine, müzik aletlerine, minderlere, projeksiyona ve perdeye ihtiyaci var. Şimdiden çok teşekkürler hepinize.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...