Mehmet Akif Ersoy İlkokulu

Güncelleme (18.10.2019): Şırnak Mehmet Akif Ersoy İO Başak Öğretmenimizin çocuklarına bot ve mont hediye eden “Ayşenur Yıldırım’a” teşekkür ederiz.

Güncelleme (09.10.2019): Şırnak Mehmet Akif Ersoy İO Başak Öğretmenimize örgü atkı ve eldivenlerle destek olan "Can Makine Sanayi'ne" teşekkürlerimizle...

Güncelleme (09.10.2019): Şırnak Mehmet Akif Ersoy İO Başak Öğretmenimize zeka oyunları ve mantık seti gönderen “Ada Karabulut’a ve Mert Yerlikaya'ya” teşekkürler..

Güncelleme (09.10.2019): Şırnak Mehmet Akif Ersoy İO Başak Öğretmenimize kırtasiye malzemeleri ile destek olan “Tezcan Erşan Karataş ve Kızı Aysel İdil’e” çok teşekkür ederiz.

 

İyi akşamlar, ben Şırnak Cizre Mehmet Akif Ersoy ilkokulunda sınıf öğretmenliği yapmaktayım. Okulumuz maddi açıdan çok zor durumda bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Biz iki öğretmen olarak iki projeksiyon aleti, zeka oyunları, 60 adet sıra örtüsü, müzik aletlerine ihtiyacımız vardır. Mesajımi dikkate alıp yardımcı olursanız bir ogretmen olarak cok sevineceğim simdiden minik kalplere dokunup onları sevindirecek olan hayirseverlerimize teşekkür ederim.

Sınıfımız 17 erkek 13 kız Arkadaşımın sınıfı 14 erkek 13 kız

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...