Habur İlkokulu

Güncelleme (30.11.2019): Şırnak Habur İlkokulu'ndan Hilal öğretmenimize kalem, silgi, kalemtraş, pastel boya, makas, zeka oyunları ve oyuncak gönderen Özer Yılmaz'a teşekkür ediyoruz.

Güncelleme (29.10.2019): Şınak Habur İO Hilal Öğretmenimizin sınıfına örgü eldiven, boyunluk ve bere gönderen "Can Makina'ya" teşekkür ederiz.

Güncelleme (23.10.2019): Şırnak Habur İO Hilal Öğretmenimize hikaye kitaplarıyla destek olan “Mert Yerlikaya ’ya” teşekkür ederiz.

Güncelleme (10.09.2019): Şırnak Habur İO Hilal öğretmenimizin okulunun müzik enstrümanları ihtiyaçlarını karşılayan “Eda Şişman ve Sixt - Rent a Car ‘a” çok teşekkür ediyoruz.

 

Merhabalar. Şırnak'ın Uludere İlçesi, Ortaköy'ü, Habur İlkokulunda okul öncesi öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Sınıfımızda çok eksiğimiz bulunmaktadır. En önemli ihtiyacımız küçük bir kitaplık ve içine yerleştireceğimiz okul öncesine uygun hikaye kitaplarıdır. Bunun dışında ekstra müzik köşemiz için davul, tef, ksilofon, flüt gibi materyallere, dramatik oyun köşemiz için eski de olsa oyun evi, kukla perdesi, çeşitli kuklalar veya kuklalarımızı asacağımız el kuklası metal askılığı , fen ve doğa köşemiz için maket, küçük iskelet sistemi gibi materyaller, son olarak da kırtasiyelik ürünlere (karton, eva, yapıştırıcı, keçe,boya malzemeleri) ihtiyacımız vardır. Bu saydıklarımın hepsi olmasa da az da olsa her şey kabulümüzdür. Destek olmak isterseniz şimdiden teşekkür ederim.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...