Gürsu Ortaokulu

Güncelleme (01.02.2020): Şırnak Gürsu İlkokulundan Şahika öğretmenimizin öğrencilerine zeka oyunları gönderen Özer Yılmaz'a teşekkür ederiz.

Güncelleme (09.12.2019): Şırnak Gürsu İlkokulundan Şahika öğretmenimizin öğrencilerine geometri tahtası, geometrik cisimlerin açılımı seti, kesir takımı, birim küpleri ve deney setleri gönderen İpek Özgüven'e teşekkür ederiz.

 

Şırnak / Cizre Gürsu Köyü Ortaokulu'nda matematik öğretmeni olarak görev yapıyorum. Okulumuzun matematiği somutlaştırmak için matematik materyallerine ( birim küp, koordinat sistemi, geometrik cisimlerin açınımları, cebir karoları, kesir takımı...) ve okuma kitabı, a4 kağıdı, zeka oyunlarına ihtiyacı vardır. İlginiz için teşekkür ederiz .

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...