Gültepe İlkokulu

Güncelleme (19.11.2019): Şırnak Gültepe İO Murat Öğretmenimize defter, kalem, silgi, makas, bant, yapıştırıcı, zeka oyunları, abaküs, tahta kalemi, boya gibi malzemeler gönderen Ankara-Psikodramacılar grubuna teşekkür ederiz.

Güncelleme (04.11.2019): Şırnak Gültepe İO Murat Öğretmenimize satranç takımları ve satranç kitapları gönderen “Modern Satranç’a” teşekkür ederiz.

Güncelleme (17.10.2019): Şırnak Gültepe İO Murat Öğretmenimize 1 adet satranç takımı gönderen “Özkan Gürkan’a” teşekkür ederiz.

Güncelleme (16.10.2019): Şırnak Gültepe İO Murat Öğretmenimizin özel eğitim öğrencisinin kıyafet ihtiyacını karşılayan “Ebru Duran Çulhaoğlu’na” teşekkürler.

 

Okulumuzun bir yazıcı ve projeksiyon cihazına ihtiyacı vardır. Ayrıca öğrencilerimizin ailelerinin maddi durumları düşük olduğundan dolayı kırtasiye malzemelerine ve eğer mümkünse kendi sınıfıma satranç egzersizi öğrettiğimden dolayı 13 tane satranç takımı ihtiyacımız bulunmaktadır.

Not: Öğrenci sayısı : İlkokul : 47 Ana sınıfı : 11

Bir de sizden ricam 14 yaşında özel eğitime ihtiyacı olan zihinsel engelli bir öğrencim var okula devamlı gelemiyor eğer sadece onun için gönderebiliyorsanız bot, mont, atkı, bere ve pantolon gönderebilirseniz bizi çok mutlu edersiniz. ( Ayakkabı numarası 39 )

Şimdiden sizlere çok teşekkür ederim. 

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...