Gürsu Ortaokulu

Güncelleme (17.12.2019): Şırnak Gürsu Ortaokulundan Suzan öğretmenimize hikaye kitapları gönderen Mukadder Yıldırım'a teşekkür ederiz.

Güncelleme (23.10.2019): Şırnak Gürsu OO Suzan Öğretmenimize kalem, silgi, A4, boya ve zeka oyunları ile destek olan “Özer Yılmaz’a” Teşekkür ederiz.

Güncelleme (21.10.2019): Şırnak Gürsu OO Suzan Öğretmenimize İngilizce eğitim setleri ve elektronik sözlüklerle destek olan “Başak Karsavuran’a” Teşekkür ederiz.

 

Şırnak Cizre Gürsu Ortaokulunda İngilizce öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulumuz bir köy okulu olduğu için imkanlarımız kısıtlı. Öğrencilerimiz için projeksiyon cihazına, hikaye kitaplarına, İngilizce eğitici oyun ve görsel materyallere, zeka oyunlarına ve kırtasiye malzemelerine (A4 kağıdı, defter, tahta kalem, boya) ihtiyacımız vardır. Bu konuda yardımcı olursanız ben ve öğrencilerim çok mutlu oluruz. Şimdiden ilginiz için çok teşekkür ederim.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...