Elcani İlkokulu

Güncelleme (07.11.2019): Şırnak Elcani İlkokulu'ndan Yasemin öğretmenimize zeka oyunları gönderen Reyhan Denkler'e teşekkür ederiz.

 

Merhaba ben Şırnak İdil ilçesinde köy okulunda öğretmenlik yapmaktayım. Şuan 3.sınıfız ve 9 öğrencim var. Eksikleri elimizden geldiğince tamamlamaya çalışıyoruz ama hepsine gücümüz yetmiyor. Serbest etkinlik derslerinin verimli geçmesi için ilkokul düzeyi zeka oyunlarına ve fotokopi için A4 kağıdına ihtiyacımız vardır. Yardımcı olmak isteyen gönüllümüz varsa mutlu oluruz.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...