Cumhuriyet İlkokulu

Güncelleme (28.10.2019): Şırnak Cumhuriyet İO Emine öğretmenimize hikaye kitapları ile destek olan “Koza Mutfak’a” teşekkür ediyoruz.

 

4. Sınıf öğrencilerim için onalrın yaş grubuna uygun hikaye kitaplarına ve soru bankalarına ihtiyacımız var (öykü dizisi veya 100 temel eser). Fotokopi için a4 kağıdına, sınıfımızın duvarları çok kötü ve kirli olduğu için boyanmasına ihtiyacımız var. Arzu eden gönüllülerimize sınıfımızın fotoğraflarını da iletebilirim...

30 öğrencim var 15 kız 15 erkek...

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...