Çavuş İlkokulu

Güncelleme (22.02.2020): Şırnak Çavuş İlkokulu Didem öğretmenimizin öğrencilerine A4 kağıt, yazı tahtası, yazı tahtası kalemi, ve pritt gönderen ismini vermek istemeyen gönüllümüze teşekkür ederiz.

Güncelleme (27.01.2020): Şırnak Çavuş İlkokulu Didem öğretmenimizin öğrencilerine müzik aletleri gönderen Turhan Böler'e teşekkür ederiz.

Güncelleme (13.11.2019): Şırnak Çavuş İlkokulu Didem öğretmenimize eldiven, atkı ve boyunluk gönderen Can Makina'ya teşekkür ederiz. 

 

Merhabalar, ben Cizre / Çavuş ilkokulu’nda okul öncesi öğretmeniyim. Yardımlarla oyuncak, kırtasiye gibi malzemelerimi tamamladım. Ancak müzik enstrüman oyuncaklarım yok. Yardımda bulunabilirseniz çok sevinirim.

21 öğrencim mevcut. 10 erkek, 11 kız

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...