Ahmet El Cezeri Ortaokulu

Güncelleme (04.11.2019): Şırnak Ahmet El Cezeri OO Mazlum Öğretmenimize kitap gönderen “Gönüllümüze” teşekkür ederiz.

Güncelleme (01.11.2019): Şırnak Ahmet El Cezeri İO Mazlum Öğretmenimize örgü eldiven, bere ve boyunluklar ile destek olan “Can Makina'ya” teşekkür ederiz.

Güncelleme (11.10.2019): Şırnak Ahmet El Cezeri İO Mazlum Öğretmenimize LGS Soru bankaları ile destek olan “Özkan Gürkan’a” teşekkür ederiz.

 

Merhaba ben Cizre'de Türkçe öğretmeniyim. 32 kişilik bir sınıfa rehberlik ediyorum. Öğrencilerim bu sene 8. sınıf oldu ve maddi yetersizliklerden dolayı dershaneye gidemiyorlar. Etkili bir sınav süreci geçirebilmeleri için konu anlatımlı, test gibi kaynaklara, çeşitli kırtasiye malzemelerine ve bir adet projeksiyon cihazına ihtiyacımız var.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...