Çavuş ilkokulu

BU OKULUN İHTİYAÇLARI TAMAMLANMIŞTIR...

Güncelleme (10.02.2020): Şırnak Çavuş İlkokulundan Bahar öğretmenimizin öğrencilerine kurşun kalem, kuru boya, pastel boya, yapıştırıcı, fon kartonu ve birkaç zeka oyunu gönderen Özer Yılmaz'a teşekkür ederiz.

 

Merhabalar Şırnak'ın bir köyünde 3. Sınıf öğretmeniyim. 3 erkek ve 10 kız olmak üzere toplam 13 öğrencim var. Seviyelerine uygun hikaye kitaplarına ve boya kalemlerine ihtiyacımız var. Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurlar. İlgilenen olursa şimdiden teşekkürler

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...