Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu

BU OKULUN İHTİYAÇLARI TAMAMLANMIŞTIR...

Güncelleme (13.11.2019): Siirt Yahya Kemal Beyatlı İO Hülya Öğretmenimize botlar gönderen Sedat Boynuk'a teşekkür ederiz. 

Güncelleme (15.10.2019): Siirt Yahya Kemal Beyatlı İO Hülya Öğretmenimize kıyafet, oyuncak ve kitap gönderen “Bursa Özel Ergiz Anaokuluna” teşekkür ederiz.

 

Merhaba, Siirt kurtalan ilçesinde bir köyde öğretmenlik yapmaktayım. Velilerim mevsimlik işçi oldukları için sıkıntı yaşıyoruz. 50 öğrencimiz bulunmakta 22 kız 28 erkek. Kırtasiye, yer minderi, mont, bot, atkı, bere, pandif, oyuncak ihtiyacımız var.

Şimdiden teşekkür ederim...

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...