Karakaya Eğridere İlkokulu

Güncelleme (13.11.2019):  Siirt Eğridere İO Hakan öğretmenimize, A4, resim defteri, çizgili defter, küre harita, duvar haritası, bayrak, afiş, süs, top gönderen Emel Özerten'e teşekkür ederiz.

Güncelleme (21.10.2019): Siirt Eğridere İO Hakan Öğretmenimizin çocuklarına oyuncak gönderen “Meryem Aytemur’a” teşekkür ediyoruz.

Güncelleme (09.10.2019): Siirt Eğridere İlkokulu Hakan Öğretmenimize örgü atkı ve eldivenlerle destek olan "Can Makine Sanayi'ne" teşekkürlerimizle...

Güncelleme (08.10.2019): Siirt Eğridere İO Hakan Öğretmenimize kitap ve kırtasiye malzemeleri ile destek olan “İzmir Nevvar Salih İşgören Eğitim Kampüsü Grafik Bölümü Öğretmenlerine” teşekkür ederiz.

 

Merhabalar, iyi günler. Bir köy okulunda sınıf öğretmeniyim. Okulumuzun pek çok eksiği bulunuyor. Okulun iç ve dış mekan boyası, akıllı tahta, beyaz yazı tahtası, projeksiyon cihazı, bilgisayar, kırtasiye, oyuncak, çocuk kitapları, afiş, poster, kitaplık, ana sınıfımız için televizyon, dolap, elektrik sobası vs. ihtiyaçları söz konusu. Kaliteli ve iyi bir eğitim ortamı için bu ihtiyaçlarımızın karşılanmasını temenni ediyoruz. Herkese teşekkür ederim. Saygılar, sevgiler...

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...