Cintepe İlkokulu AS

Güncelleme (07.10.2019): Okulumuzun Öğretmenler odası eksikleri (bilgisayar, yazıcı, fotokopi makinası) bir öğretmenimiz tarafından karşılanmıştır. Kendisine teşekkür ederiz.

 

Merhaba ben Siirt ilinin, Eruh ilçesinin bir köyünde okul öncesi öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Bu yıl okulumuz yeni yapıldı ancak donanım olarak bir çok eksiği var. Anasınıfımız için etkinlik masaları ve sandalyeleri, oyuncak ve malzeme dolapları ( çocukların boyuna uygun olacak şekilde ) çocukların eşyaları için dolap ve ayakkabılık gereksinimlerimizden başlıcaları. Bunun yanı sıra okul öğretmenler odamız için donanım malzemeleri (bilgisayar, yazıcı, fotokopi makinası) ihtiyaçlarımız arasında, bir el uzatmaya ne dersiniz?

Anasınıfı: 5 erkek 6 kız

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...