Aksöğüt İlkokulu

BU OKULUN İHTİYAÇLARI TAMAMLANMIŞTIR...

Güncelleme (26.02.2020): Okulumuzun boya ihtiyacı başka bir platform üzerinden karşılanmıştır. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Güncelleme (26.02.2020): Siirt Aksöğüt İlkokulundan Leyla öğretmenimizin öğrencilerine  zeka oyunu gönderen Özer Yılmaz'a teşekkür ederiz.

 

Sınıfımda 13 öğrenci (7 erkek, 6 kız) bulunmaktadır. Sulu, pastel, kuru, yüz boyalarına ihtiyacımız vardır. En temel ihtiyaçlarımizdan biri zeka oyunlarına ihtiyacımız var. 8-9 tane zeka oyunlarına ihtiyacımız vardır.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...