Yukarı Yeniçağ Ortaokulu

Güncelleme (13.11.2019): Şanlıurfa Yukarı Yeniçağ Ortaokulu Lale Öğretmenimizin eldiven gönderen Can Makina'ya teşekkür ederiz. 

 

Merhaba Şanlıurfa'nın Birecik İlçesinde, Yukarı Yeniçağ Köyünde görsel sanatlar öğretmeniyim. 12 kız 8 erkek öğrencim için cam boyası, fırça, ebru seti, quilling seti, cam boyası, kontür boyası renkli fon karton, maske, tuval, resim kâğıdı, ince uçlu stabilo kalem ihtiyacımız vardır.

Desteklerinizi bekliyoruz şimdiden teşekkür ederim.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...