Yığınot İlkokulu

Güncelleme (25.09.2019): Şanlıurfa Yığınot İO Emrah Öğretmenimize A4 kağıt desteği sağlayan “Gamze Bilgin’e” teşekkür ederiz.

Güncelleme (23.09.2019): Şanlıurfa Yığınot İO Emrah Öğretmenimizin öğrencilerine kırtasiye malzemeleriyle destek olan “Ezgi Özinci’ye” teşekkür ederiz.

 

Okulumuzda 9 kız 16 erkek öğrenci eğitim görmektedir. Köy okulu olduğu için imkanlar kısıtlı olduğundan bilgisayar, fotokopi kağıdı, perde ve kırtasiye malzemesi ihtiyacımız vardır. Destekleriniz bizi mutlu edecektir..

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...