Yeniköy İlkokulu

Güncelleme (11.12.2019): Şanlıurfa Yeniköy İO Seda Öğretmenimize boyunluk ören ve gönderen Asuman Erdem, Aynur Büyükdağ ve Mirey Ünüvar'a teşekkür ederiz.

Güncelleme (19.10.2019): Şanlıurfa Yeniköy İO Seda Öğretmenimize çeşitli kırtasiyelerle destek olan “Esenyurt Üniversitesi Öğrencilerine” teşekkür ederiz.

Güncelleme (02.10.2019): Şanlıurfa Yeniköy İO Seda Öğretmenimizin sınıfına kırtasiye malzemeleri ile destek olan “Meltem Kale’ye” teşekkür ederiz.

 

Merhaba Şanlıurfa Ceylanpınar’da sınıflı bir okulda köy öğretmeniyim. Sınıfım 12 öğrenciden oluşmaktadır. 6 kız,6 erkek. Okulum ve sınıfım çok eski, tavanı küflenmiş ne yazık ki fiziksel anlamda kötü durumda. Siz gönüllülerden sınıfım için eğer mümkünse bilgisayar, perde, sınıf dolabı, 9 sıra ve öğretmen masası için sıra örtüsü istiyorum. Ayrıca öncelikli olarak öğrencilerim için kuru boya, sulu boya, kırmızı kalem, kurşun kalem, silgi, kalemtıraş, cetvel takımı, kalem cüzdanı, çıtçıtlı dosya, el işi kağıdı, fon kartonu gibi temel kırtasiye malzemelerine de ihtiyacımız vardır. Tüm gönüllülerimize şimdiden teşekkür ederim.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...