Yakınyol İlkokulu

BU OKULUN İHTİYAÇLARI TAMAMLANMIŞTIR...

Güncelleme (07.10.2019): Şanlıurfa Yakınyol İO Ayşegül Öğretmenimize hikaye kitapları, lego ve yapboz tarzı oyuncak ve birkaç kırtasiye malzemesi ile destek olan “Özer Yılmaz’a” teşekkür ederiz.

 

İlkokul düzeyinde okuma kitabına oyuncaklara ve perdeye ihtiyacımız var. Maddi olanaklarınız çok kısıtlı ilgilenirseniz çok memnun kalırız .

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Adres: Yukarıyakınyol Mahallesi, Yakınyol İlkokulu, Harran / Şanlıurfa

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...