Dilekli İlkokulu

Güncelleme (10.09.2019): Dilekli İO Ümmügülsüm öğretmenimizin sınıfına defter gönderen “Özkan Gürkan ‘a” teşekkür ederiz.

Güncelleme (18.09.2019): Okulun okuma-yazma seti ihtiyacı başka bir gönüllü tarafından karşılanmıştır.

Şanlıurfa / Siverek Dilekli ilkokulunda 1.sınıf öğretmeni olarak görev yapıyorum. 23 öğrencim bulunmakta. Sınıfımızın A4 kağıdı, okuma - yazma setleri, düz çizgili defter, kalem ve boya malzemelerine ihtiyacı bulunmaktadır. İlgileriniz için teşekkür ederiz.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...