Selçuklu İlkokulu

BU OKULUN İHTİYAÇLARI TAMAMLANMIŞTIR...

Güncelleme (02.07.2019): Okulumuzun renkli yazıcı ihtiyacını karşılayan “yirmidokuz Event & Organizasyon’a” teşekkür ederiz.

Merhaba, Okulumuz Şanlıurfa ilinin Eyyübiye ilçesinde çevresel şartlardan olumsuz etkilenen, risk grubu altında bulunan ve maddi yetersizliklerin yaşandığı bir bölgededir. 1.200 öğrencisi olmasına rağmen 2 rehber öğretmen olarak görev yapmaktayız. Biz de bu durumda öğrenciler ile daha fazla etkileşime geçmek ve onlara daha fazla yarar sağlamak adına kendi imkanlarımız ile grupla psikolojik danışma oturumları yapacağımız küçük bir oda kurduk. Şuan oturumlarımızı gerçekleştirmek için materyal hazırlamamız gerekiyor. Bu materyal hazırlığında ilkokul öğrencilerine daha somut ve ilgi çekici olması adına renkli yazıcıya ihtiyacımız vardır.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...