Şekerli İlkokulu

Güncelleme (06.09.2019): Şanlıurfa Şekerli İO Oğuzhan öğretmenimizin sınıfına defter ve A4 kağıdı yardımında bulunan "Pınar Elataş Baş 'a" teşekkür ederiz.

 

Merhaba okul kutusu gönüllüleri. Ben Şanlıurfa ili Siverek İlçesinde köy okulunda görev yapan bir sınıf öğretmeniyim. 21 kız ve 11 erkek olmak üzere 32 öğrencim mevcut. Taşıma merkezi olan okulumuza, öğrencilerimiz imkansızlıklara rağmen ilgiyle devam etmektedir. Öğrencilerimizin kırtasiye malzemeleri (kalem, silgi, defter, boya, açacak), a4 kağıt ve 2.sınıf düzeyinde zeka oyunlarına ihtiyacı vardır. Yardım edecek gönüllülere şimdiden çok teşekkür ederiz.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...