Şehit Mehmet Arslan Ortaokulu

Güncelleme (29.01.2020): Şanlıurfa Şehit Mehmet Arslan OO Emine Öğretmenimizin sınıfına zeka oyunları gönderen Özer Yılmaz'a teşekkür ederiz.

Güncelleme (28.10.2019): Şanlıurfa Şehit Mehmet Arslan OO Emine Öğretmenimizin sınıfına satranç takımı ve hikaye kitabı gönderecek olan “Ali Akyüzlü’ye” teşekkürler.

 

Merhaba Şanlıurfa’nın Harran ilçesi Şehit Mehmet Arslan Ortaokulunda görev yapmaktayım. Okulumuzda kendi imkanlarımızla kütüphane ve öğrencilerimizin boş derslerini değerlendirebileceği hobi odası açacağız. Bu süreçte okulumuzun yağlı boya, ilkokul ortaokul düzeyi hikaye kitabı, hobi odası için zeka oyunları (satranç, mangala vb) ihtiyacı vardır. Ayrıca okulumuzda kullanılabilir durumda hiç bilgisayar yoktur. 2 bilgisayara ve a4 kağıdına da ihtiyacımız vardır. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederiz.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...