Ş. Ahmet Yıldırım İlkokulu

Merabalar, Şanlıurfa'nın Çekçek Köyünde Şehit Ahmet Yıldırım İlkokulu'nda okul öncesi öğretmeni olarak görev yapıyorum. Köyümüze yeni bir okul yapıldı. Masa, sandalye dolap vs. ihtiyacımız yok. Fakat sınıfın yerleri fayans ve okul öncesinde oyun saatinde çocuklar yerde oyun oynuyorlar. Kışı bu şekilde geçirmemiz çok zor. Sınıfımın zeminine parke yaptırmak istiyorum. 60 metrekare alan var. Birkaç yerle görüştüm ve yaklaşık olarak 2500 tl maliyet çıkarıldı. Bu noktada bize destek olmak isteyen gönüllülerimize ihtiyacımız var. Şanlıurfa'da bir parke döşeme yeri vasıtasıyla bizlere yardımda bulunabilir veya okul aile birliği hesap numarası verilebilir. Kısmen de olsa yardımda bulunmak isteyen gönüllülerimiz de iletişime geçebilirse belki birkaç el birleşip, sınıfımızla birlikte minik kalplerin ısınmasına vesile olursunuz. Teşekkür ediyorum. Saygılarımla...

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...