Sarınca İlkokulu AS

Güncelleme (24.10.2019): Şanlıurfa Sarınca İlkokulu Gamze Öğretmenimize 4 adet perde gönderen “Gönüllümüze” teşekkür ediyoruz.

Güncelleme (22.10.2019): Şanlıurfa Sarınca İO AS Gamze Öğretmenimize ikinci el kitap, kırtasiye malzemeleri ve oyuncaklarla destek olan “Gönüllümüze” teşekkür ediyoruz.

 

Merhaba, Şanlıurfa'da köy okulunda anasınıfı öğretmeniyim. 8 kız 2 erkek 10 mevcudumuz var. Sınıfımız büyük olmasına rağmen 1 adet halımız bulunmakta ve 2 adet daha halıya ihtiyacımız var. Ayrıca nitelikli hikaye kitapları, eğitici oyuncaklar, hikaye kitapları için 1 adet kitaplık, düz ve simli evalar, materyallerimizi koyabilegimiz dolap, ayakkabılık, minder, fen-müzik-blok-matematik merkezi için materyallere, 4 adet perdeye, ecza dolabı ve malzemelerine ihtiyacımız bulunmakta.

Şimdiden çocuklarım ve kendi adıma teşekkür ederim.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...