Sarınca İlkokulu

Güncelleme (28.10.2019): Şanlıurfa Sarınca İO Arzu Öğretmenimize zeka oyunları gönderen “Koza Mutfak’a” teşekkür ediyoruz.

Güncelleme (16.10.2019): Sarınca İO Arzu Öğretmenimize tüm dersler kitaplarını ve soru bankalarını hediye eden “Gebze Teknik Üniversitesi Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Toygar Apanlar, Ertuğrul Baybars Al, Merve Kurban’a” çok teşekkür ediyoruz.

 

 

Merhabalar. Ben Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesine bağlı bir köy okulunda öğretmenim. Okulumuz birleştirilmiş sınıflıdır. Öğrencilerim mevsimlik tarım işçisi olduğu için akademik başarı düşüktür. Bunun için destekleyici nitelikle 11 adet 3.sınıf, 3 adet 4.sınıf konu anlatımlı ve etkinlik kitaplarına ihtiyacımız var. Bunun dışında müzik dersi için müzik aletlerine, beden eğitimi dersi için de spor malzemelerine, montessori kitaplığına, ilkokul seviyesi eğitici oyunlara ihtiyacımız bulunmaktadır.

3. Sınıf: 11 öğrenci

4. Sınıf: 3 öğrenci

Yardımlarınızı bekliyoruz. Şimdiden teşekkür ederim.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...