Mevlana İlkokulu

BU OKULUN İHTİYAÇLARI TAMAMLANMIŞTIR...

Güncelleme (20.10.2019): Şanlıurfa Mevlana İlkokulu'ndan Fırat Ayaz'a yazıcı gönderen uymzsude'ye teşekkür ederiz.

 

Merhaba. Ben Şanlıurfa Mevlana İlkokulunda 3.sınıf öğretmeniyim. Sınıfım 50 kişilik ve maddi durumları iyi olmayan bir semttedir. Sınıfımızda küçük bir yazıcı olmasını istiyoruz ve kaynak kitap aldıramadığımdan çalışma kağıtlarını fotokopi çekip veriyorum. Kalabalık olduğu için A4 kağıdına da çok ihtiyacımız oluyor...

Yardım etmek isteyen olursa çok seviniriz.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...