Mehmet Akif İnan İlkokulu

Güncelleme (13.12.2019): Şanlıurfa Mehmet Akif İnan İlkokulundan Kübra öğretmenimizin öğrencilerine kitap gönderen Saylan Salas'a teşekkür ederiz.

Güncelleme (19.11.2019): Şanlıurfa Mehmet Akif İnan İlkokulu Kübra öğretmenimize kırtasiye malzemeleri gönderen hanım efendiye teşekkür ederiz.

 

Merhabalar Mehmet Akif İnan İlkokulu Orta-Ağır Özel Eğitim alt sınıfında öğretmenim. Kırtasiye malzemeleri, okuma-yazma seti, dil konuşma seti, kavram seti, okuma kitapları ve boyama kitaplarına ihtiyacımız var. Desteğiniz için şimdiden teşekkürler.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...