Mehmet Akif İnan İlkokulu

Güncelleme (14.12.2019): Şanlıurfa Mehmet Akif İnan İlkokulundan Berkay öğretmenimizin öğrencilerine kurşun kalem, kalemtraş, silgi, kuru boya, pastel boya, resim defteri, boyama kitabı vb. kırtasiye malzemeleri gönderen Özer Yılmaz'a teşekkür ederiz.

Güncelleme (26.10.2019): Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Berkay Öğretmenimize kırtasiye ve masa örtüsü gönderecek olan “Gönüllümüze’e” teşekkürler

 

Merhaba Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde özel eğitim öğretmeni olarak görev yapıyorum. 6 öğrencim var. Sınıfımızın dolap, masa örtüsü, resim defteri, boya kalemi ihtiyacı var. Desteğiniz için şimdiden teşekkürler.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...