Kara İlkokulu

Güncelleme (04.03.2019): Şanlıurfa Kara İlkokulundan Elif öğretmenimizin öğrencilerine çeşitli kırtasiye malzemeleri gönderen Kuzu Effect AVM'ye teşekkür ederiz.

Güncelleme (17.09.2019): Şanlıurfa Kara İO Elif Öğretmenimize çeşitli kırtasiye malzemeleriyle destek olan ”Özer Yılmaz’a” çok teşekkür ediyoruz. 

 

Merhabalar, Şanlıurfa Suruç'ta birleştirilmiş sınıflı köy okulunda müdür yetkiliyim. Okulumuzun bol miktarda kırtasiye malzemesi ihtiyacı bulunmaktadır. Yardımcı olursanız çok mutlu oluruz.

Öğrenci sayımız: Anasınıfı 3 erkek 11 kız 1. sınıf 4 erkek 7 kız 2. sınıf 5 erkek 8 kız 3. sınıf 4 erkek 4 kız 4. sınıf 8 kız toplam 16 erkek 38 kız 

ADRES:Kara mah. Karaköy no:55 SURUÇ/ŞANLIURFA

İhtiyaç Listemiz: 1 adet yazıcı, Tahta kalemi, Tahta silgisi, Asetat (etkinlik kaplamak için), Kuru Boya, Pastel boya, Keçeli kalem, Eva, Yüz boyası, Cetvel, Stick Yapıştırıcı, Küçük boy çizgili defter, Küçük boy kareli defter, Makas, Oyun Hamuru, Yüz boyası, Grapon kağıdı, Kalem Kutusu, Renkli A4 kağıdı, A4 Kağıdı, Renkli Karton, Ödev dosyası, Kurşun Kalem, Kırmızı Kurşun Kalem, Silgi, Kalemtıraş, Abaküs ve Sayı Çubukları ile Birkaç adet okul çantası ve beslenme çantası.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...