İkiağız İlkokulu AS

Güncelleme (12.11.2019): Şanlıurfa İkiağız İlkokulu Gözde öğretmenimize çeşitli oyuncaklar gönderen Özer Yılmaz'a teşekkür ederiz.

Güncelleme (20.09.2019): Şanlıurfa İkiağız İO AS Gözde Öğretmenimizin sınıfına müzik aletleriyle destek olan “Zeynep Molla’ya” teşekkür ederiz.

 

Merhaba, anasınıfımız için halı, perde, müzik aletleri, kukla köşesi, oyuncak ihtiyacımız var yardımcı olursanız çok mutlu oluruz 🙏🏻

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...