Eyüpnebi İlkokulu

Güncelleme (12.12.2019): Şanlıurfa Eyüpnebi İlkokulundan Sümeyra öğretmenimizin öğrencilerine kırtasiye malzemesi gönderen Özer Yılmaz'a teşekkür ederiz.

Güncelleme (14.09.2019): Şanlıurfa Eyüpnebi İO Sümeyra öğretmenimizin öğrencilerine kitap gönderecek olan “Beyefendiye” teşekkür ediyoruz.

 

Ben Şanlıurfa Viransehir, Eyüpnebi İlkokulunda görev yapmakta olan, 3. Sınif öğretmeni Sümeyra Esendemir. Okulumuzun projeksiyon aletine ve yazıcıya ihtiyacı var. Yeni eski hiç farketmez bizim için kullanılabilir durumda olması yeterlidir. Ayrıca öğrencilerim icin a4 kağıdı, defter, resim defteri, sulu-pastel-kuru boya, oyun hamuru, kurşun kalem, kırmızı kalem, kalemtıraş, silgi, kalemlik, makas, cetvel, hikaye kitapları vb. kırtasiye malzemeleri gerekmektedir. Bu konuda sizin aracılığınızla hayırseverlerden yardımlarını bekliyoruz. Umarım çocuklarımız için daha iyi bir eğitim ortamı olusturabiliriz. Katkılarınızı bekliyoruz. Desteğiniz için şimdiden teşekkürler.

Not: sınıf mevcudumuz 38'dir (18 kız-20 erkek)

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...