Ertuğrulgazi İlkokulu

Güncelleme (15.01.2020): Şanlıurfa Ertuğrulgazi İlkokulundan Recep öğretmenimizin öğrencilerine hikaye kitapları gönderen Ezgi Özinci ve Birol beye teşekkür ederiz.

Güncelleme (11.10.2019): Şanlıurfa Ertuğrulgazi İO Recep Öğretmenimizin sınıfına kitap gönderimi yapacak olan “Sümeyye Cömert’e” teşekkür ediyoruz.

 

Ben Şanlıurfa ili Eyyübiye ilçesi Ertuğrulgazi İlkokulu'nda 3. Sınıf Öğretmeni olarak görev yapıyorum. Öğrencilerin alacak gücü olmadığından 3. Sınıf kaynak kitap ve hikaye kitabına ihtiyacımız var. Aynı zamanda öğrencilerin hem eğlenceli hemde öğretici vakit geçirmeleri için zeka oyunlarına ihtiyacımız var. Yardımlarınızı bekliyoruz.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...