Eke İlkokulu AS

Güncelleme (29.10.2019):  Şanlıurfa Eke İlkokulu AS Mehmet Öğretmenimize beslenme çantaları ve yapboz ile destek olan "Mert Yerlikaya ve Ada Karabulut'a" teşekkür ederiz.

Güncelleme (23.10.2019): Şanlıurfa Eke İO Mehmet Ali Öğretmenimizin A4 Kağıdı, kırtasiye malzemeleri ve elektrikli süpürge ihtiyaçlarını karşılayan “Özge Elmas’a” teşekkür ederiz...

 

Merhaba ben Şanlıurfa Akçakale Eke ilkokulunda ana sınıfı öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Öğrencilerimin sınıf mevcudu 7 kız 8 erkek. Ana sınıfı öğrencilerimin kırtasiye malzemeleri, okul çantaları, beslenme çantaları, oyuncakları, A4 kağıtları, ve Projeksiyon cihazına ihtiyaçları vardır. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...