Divan İlkokulu

Güncelleme (31.12.2019): Şanlıurfa Divan İlkokulu Mükerrem öğretmenimizin sınıfına sıra örtüsü gönderen Özer Yılmaz'a teşekkür ederiz.

Güncelleme (29.10.2019): Şanlıurfa Divan İO Mükerrem Öğretmenimizin sınıfına perde ve A4 Kağıdı desteğinde bulunan "Gönüllümüze" teşekkür ederiz.

Güncelleme (14.10.2019): Şanlıurfa Divan İO Mükerrem Öğretmenimizin ayakkabı ihtiyacı başka bir organizasyon tarafından karşılanmıştır.

Güncelleme (05.10.2019): Şanlıurfa Divan İO Mükerrem Öğretmenimizin sınıfına kitap gönderen “Ankara Kentkoop İlkokulu 3C Sınıfı Öğrencilerine” teşekkürler...

 

Merhaba, ben Şanlıurfa Siverek’ten yazıyorum ismim Mükerrem Halisçelik. Divan İlkokulunda sınıf öğretmeniyim. Okulumuz bu yıl yapıldı ve taşıma merkezi bir köy okulu. Eksiklerimiz ise çok fazla. 3. Sınıfların öğretmeniyim. 8 erkek,13 kız öğrencim var. Öğrencilerim için hikaye kitaplarına, kırtasiye malzemelerine, A4 kağıdına, melodikaya, sınıfımız için güneşi engelleyecek bir perdeye ve 12 tane sıra örtüsüne ihtiyacımız var. Bir de öğrencilerimin durumu kötü okula terlikle gelenler, yırtık ayakkabı ile gelenler, kardeşiyle aynı ayakkabıyı dönüşümlü giyen öğrencilerim var. Birini diğerinden ayırt etmek oldukça zor o yüzden öğrencilerimin hepsi için ayakkabı istiyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...