Cinhisar İlkokulu

Güncelleme (04.01.2019): Şanlıurfa Cinhisar İO Melek Öğretmenimizin boya ihtiyacı farklı bir organizasyon tarafından karşılanmıştır. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

Güncelleme (01.11.2019): Şanlıurfa Cinhisar İO Melek Öğretmenimize iki adet ısıtıcı gönderen “Gönüllümüz’e” teşekkür ederiz.

Güncelleme (22.10.2019): Şanlıurfa Cinhisar İO Melek Öğretmenimizin sınıfına oyuncak ve zeka oyunları yardımında bulunan “Kaan Bedri Timinci ve Batu Kuntel’e” teşekkür ederiz.

Güncelleme (22.10.2019): Sınıfımız öğrencilerine örgü eldiven, boyunluk ve bere gönderen "Can Makina'ya" çok teşekkür ederiz.

 

Merhaba okulumuz birleştirilmiş sınıf ve toplam 11 öğrencim var. Köyün maddi durumu yetersiz olduğu için birçok eksiğimiz var. 1 adet bilgisayar, dış cephe için boya, 2 adet ısıtıcı, akıl ve zeka oyunları (hedef 5, abalone, reversi, koridor, satranç ), test kitapları ve anasınıfı için oyuncak...

Destek olursanız bizi çok mutlu edersiniz şimdiden teşekkürler

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...