Büyük Bardakçı İO AS

Güncelleme (19.10.2019): Şanlıurfa Büyük Bardakçı İO AS Merve Elif Öğretmenimizin sınıfına hikaye ve boyama kitaplarıyla, A4 Kağıtları ve çeşitli kırtasiye malzemeleriyle destek olan "Esenyurt Üniversitesi Ögrencilerine" çok teşekkür ediyoruz.

Güncelleme (17.10.2019): Şanlıurfa Büyük Bardakçı İO AS Merve Elif Öğretmenimizin sınıfına hikaye kitaplarıyla destek olan “Bilal Çeliker’e” teşekkür ederiz.

 

Merhabalar ben Şanlıurfa Viranşehir ilçesine bağlı bir köy okulunda anasınıfı öğretmenliği yapmaktayım. Bu yıl konteyner sınıflarda iki sınıf olacak şekilde anasınıfı oluşturacağız. Sınıfta şu anda eğitim yapılabilecek hiçbir malzememiz bulunmamaktadır.

ihtiyaçlarımız: Etkinlik masaları ve sandalyeler oyuncak ve malzeme dolapları (çocukların boyuna uygun olacak şekilde) çocukların eşyaları için dolap ve ayakkabılık, A4 kağıdı, kırtasiye malzemeleri, eğitsel oyuncaklar, hikaye kitabı, boyama kitabı, halı, minder, perde, elektrikli süpürge.

Kız öğrenci sayısı:16, Erkek öğrenci sayısı:14

Sizlerden gelecek yardımlarlarla miniklerimiz bir an önce okuluna kavuşmuş olacak şimdiden teşekkürler.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...