Bilekli İlkokulu

Güncelleme (07.01.2020): Şanlıurfa Bilekli İlkokulundan Seva öğretmenimizin öğrencilerine zeka oyunları gönderen Özer Yılmaz'a teşekkür ederiz.

Güncelleme (09.12.2019): Şanlıurfa Bilekli İlkokulundan Seva öğretmenimizin öğrencilerine 21 Melodika, 21 Müzik defteri ve 1 Melodika öğrenmeye yardımcı kitap gönderen İpek Özgüven'e teşekkür ederiz.

Güncelleme (29.11.2019): Şanlıurfa Bilecik İlkokulu'ndan Sevda öğretmenimize Yağmur Arslan, Esma Sivrikaya ve Sıla Mazıbaş tarafından üç set hikaye kitabı gönderilmiştir. Kendilerine teşekkür ederiz.

 

Şanlıurfa Birecik'te Suriye sınırında bir köy okuluyuz. 14 erkek, 7 kız öğrenci olmak üzere toplam 21 öğrencim var. Barış Pınarı harekatından dolayı uzun süredir ders yapamıyoruz, öğrencilere moral olmak adına öğrencilerim için müzık derslerinde kullanmak için melodika, zeka oyunları seti, 3. Sinif hikaye kitapları, kırtasiye malzemeleri ( defter, kalem, silgi, kırmızi kalem, sulu boya, kuru boya, pastel boya, A4 Kağıdı, renkli karton vb. ) ihtiyacımız var. Ayrıca daha etkili ders işleyebilmek ve geride kaldıgımız kısımları yetiştirmek için projeksiyon makinesine ihtiyacımız var. ( kullanılmiş bile olsa olabilir ).

Bize yardımcı olacak gönüllülere şimdiden çok teşekkür ederiz.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...