Akşemsettin İlkokulu

Merhaba Şanlıurfa Akşemsettin ilkokulunda sınıf öğretmeniyim. Öğrencilerimin maddi durumları pek iyi değil. Görsel sanatlar dersinde malzeme sıkıntısı yaşıyoruz. Renkli grapon kâğıtları, simli fon kağıtları, guaj boya, A4 kağıdına ihtiyacımız var. Ve akıllı tahta için de 2 adet siyah perde (en : 3m 30cm boy : 2 m) Yardımcı olursanız ben ve öğrencilerim seviniriz. İyi günler dilerim hoşça kalın .

( Sınıf Mevcudu 28)

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...