Akçiçek Ortaokulu

Güncelleme (28.10.2019): Şanlıurfa Akçiçek OO Elif Öğretmenlerimizin anasınıfına oyuncak desteğinde bulunan “Sude Kendirli’ye” çok teşekkür ederiz.

Güncelleme (17.10.2019): Şanlıurfa Akçiçek OO Elif Öğretmenimizin sınıfına kırtasiye malzemeleri, kıyafet, kitap, atkı, bere, mont ve ayakkabılarla destek olan “Hanımefendiye” teşekkür ederiz.

 

Şanlıurfa'da bir köy öğretmeniyim. Öğrencilerimizin kışlık kıyafet ve kırtasiye malzemelerine ihtiyacı var. ( 11 kız, 9 erkek) Ayrıca okulumuzun boyanması gerekiyor sınıflar çok kötü durumda duvar boyası, yazıcı ve projeksiyon cihazına da ihtiyacımız bulunmakta, okul öncesi sınıfımız için eğitici kitaplara ve oyuncaklara ihtiyacımız var (7 kız, 9 erkek) yardım etmek isteyen gönüllülere şimdiden teşekkürler.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...