Yıldırım Beyazıt İlkokulu

BU OKULUN İHTİYAÇLARI TAMAMLANMIŞTIR...

Güncelleme (08.02.2020): Şanlıurfa Yıldırım Beyazıt İlkokulundan Sümeyye öğretmenlerimizin öğrencilerine bot ve projeksiyon cihazı gönderen ismini vermek istemeyen gönüllümüze teşekkür ederiz.

Güncelleme (16.02.2020): Şanlıurfa Yıldırım Beyazıt İlkokulundan Sümeyye öğretmenlerimizin öğrencilerine kazak gönderen ismini vermek istemeyen gönüllümüze teşekkür ederiz.

 

Köy okulunda sınıf öğretmeniyim ve öğrencilerimin maddi durumları iyi olmadığından bir kıyafeti dönem boyu giyen öğrencilerim var. Onların yüzündeki mutluluğun sebebi olmak çok güzel bir duygu Bu yüzden sizlerden yardım bekliyorum. 50 öğrencim bulunmaktadır. 22 erkek 20 kız öğrencim için 5-6 yaş kazak ve pantolon, 5 erkek 3 kız öğrencim için 8-9 yaş kazak ve pantolon ihtiyacımız vardır. Projeksiyon cihazı ve A4 eksiğimiz bulunmaktadır. Yardımcı olursanız çok seviniriz.

Öğretmen:

Bu okulumuza yardımcı olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımız (@okulkutusu) yada email adresimiz üzerinden (iletisim@okulkutusu.org) bize yazarak öğretmenimizin iletişim bilgilerini edinebilirsiniz...


Önemli!

Değerli Gönüllümüz;

Okulumuza gönderim yapmak için bize yazarken lütfen okulumuzun hangi ihtiyaçlarını karşılamak istediğinizi de belirtiniz. Böylece ihtiyaç listesinde kalan eksikler için diğer gönüllülerimizi koordine edebiliriz.

Okulumuza direk para gönderimi yapılmasını kabul etmiyoruz. Lütfen okulun listesinden gönderebileceklerinizi temin ederek öğretmenimiz adına, okuluna kargolayınız.

Okullarımıza bir kampanya çerçevesinde yardım toplayarak destek olmak istiyorsanız, lütfen önce kampanyanızı tamamlayıp, kargosu gönderilebilir duruma geldikten sonra bizden öğretmen iletişim bilgisi isteyiniz. Böylece siz kampanyanızı yaparken okulumuza yardımcı olmak isteyebilecek diğer gönüllülerimizi ve okulumuzu bekletmemiş oluruz.

Herhangi bir sebeple önceden üstlendiğiniz okula gönderim yapamıyorsanız lütfen Okul Kutusu'na haber verin ki, okulumuza yeni gönüllüler yönlendirebilelim.
Teşekkür Ederiz...